Zremisowany mecz inauguracji rozgrywek Betclic 3. Ligi: Broń Radom kontra Sokół Aleksandrów Łódzki

W tym sezonie, swój pierwszy mecz w ramach rozgrywek Betclic 3. Ligi, drużyna piłkarska Broni Radom rozegrała na wyjeździe. Ich rywalem była drużyna Sokoła z Aleksandrowa Łódzkiego. Po emocjonującym spotkaniu, rezultat końcowy na tablicy wynosił 1:1.

W trakcie pierwszej połowy gry, żadnej ze stron nie udało się zdobyć przewagi punktowej. Dopiero w samej końcówce tej części spotkania, a dokładnie w 45. minucie, gospodarze zdobyli bramkę prowadzącą do stanu 1:0. To wydarzenie zawdzięczamy skuteczności Igora Kani. Druga połowa gry niosła ze sobą więcej emocji i napięcia. Najbardziej dramatyczne chwile przypadły na doliczony czas gry.

To właśnie wtedy, jeden z graczy Sokoła otrzymał drugą żółtą kartkę, co automatycznie skutkowało pokazaniem mu czerwonej kartki i wykluczeniem z gry. Chwilę później widzowie obejrzeli bramkę strzeloną przez Adriana Dziubińskiego, którą przyczynił się do wyrównania wyniku.

Następne spotkanie drużyny Broń Radom odbędzie się na ich rodzimej ziemi. Ich rywalem będą rezerwy Legii Warszawa. Ten emocjonujący mecz zaplanowany jest już na najbliższą sobotę, 10 sierpnia, o godzinie 17.