Debiutująca ekspozycja "Pasje i marzenia 17" zaprezentowana w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Radomiu

Piękne prace, będące efektem pasji i marzeń swoich twórców, zostały po raz pierwszy zaprezentowane publiczności podczas wernisażu wystawy zatytułowanej „Pasje i marzenia 17”. Wydarzenie to miało miejsce 28 czerwca 2024 roku, w przestrzeniach Miejskiej Biblioteki Publicznej znajdującej się w Radomiu.

Na wystawie „Pasje i marzenia 17” swoje dzieła prezentuje 23 autorów. Są to osoby uczestniczące w warsztatach plastycznych dla dorosłych, które organizuje MOK Amfiteatr pod czujnym okiem Elżbiety Raczkowskiej. Twojej kreatywności i umiejętnościom mogli dawać wyraz dzieląc się na dwie grupy. Zgromadzone na wystawie dzieła, a jest ich aż 77, przedstawiają różnorodną tematykę. Wśród nich można znaleźć piękne kwiaty, malownicze pejzaże czy fascynującą architekturę. Autorzy tych prac nie są związani z plastyką na co dzień, jednak stała się ona dla nich prawdziwą pasją i sposobem na realizację swoich marzeń.

Osobą odpowiedzialną za prowadzenie warsztatów plastycznych dla dorosłych jest Elżbieta Raczkowska.

Warto podkreślić, że eksponaty będą dostępne do podziwiania na ekspozycji w głównym budynku MBP, który znajduje się przy ulicy Piłsudskiego 12. Wystawa będzie czynna przez cały okres wakacji, zapewniając niesamowite artystyczne przeżycia dla mieszkańców i turystów odwiedzających Radom.