Elmas-KPS APR Radom zwycięża w 3. kolejce Ligi Centralnej przeciwko Handball Warszawa

W trzeciej kolejce Ligi Centralnej, drużyna Elmas-KPS APR Radom rywalizowała na wyjeździe z zespołem Handball Warszawa. W efekcie doszło do niezaprzeczalnego zwycięstwa radomianek nad warszawskim zespołem, kończąc zawody wynikiem 34:20.

APR Radom podchodził do tej konfrontacji z dwoma poprzednimi zwycięstwami na swoim koncie, podczas gdy stołeczna drużyna przegrała swoje dwa pierwsze mecze i nie posiadała jeszcze żadnych punktów. Pierwsza połowa meczu między APR-em a warszawiankami była bardzo zacięta. Po upływie pierwszych 30 minut gospodynie znajdowały się w jednopunktowej stracie (12:13). Jednak druga część spotkania ukazała dominację przyjezdnych, które wyraźnie pokonały rywalki, kończąc zawody wynikiem 34:20.

Ten triumf stanowi trzecie zwycięstwo zawodniczek pod wodzą Adriana Kondraciuka w obecnych rozgrywkach. Aktualnie APR Radom zajmuje prowadzącą pozycję w tabeli ligowej, mając na swoim koncie dziewięć punktów.

Następna rywalizacja dla drużyny z województwa mazowieckiego odbędzie się na ich własnym terenie już w najbliższą sobotę, 26 października. Tym razem ich przeciwnikiem będzie Enea Piłka Ręczna Poznań. Początek spotkania zaplanowany jest na godzinę 17.