Gabriel Kobylak ponownie zasilił drużynę Radomiaka Radom

PKO Ekstraklasa została ubogacona o kolejny transfer – młodemu bramkarzowi Gabrielowi Kobylakowi przyznano szansę na drugą przygodę w drużynie Radomiaka Radom, do której został wypożyczony. Tym samym, „Zieloni” mogą liczyć na powrót dobrze im znanego golkipera, który już raz bronił ich barw w poprzednim sezonie.

Podczas zimowego okienka transferowego, klub Legia Warszawa dokonuje znacznej rotacji zawodników. Klub ze stolicy żegna się z prawie dziesięcioma zawodnikami. 29 stycznia stało się oficjalne – Gabriel Kobylak ponownie wypożyczony zostaje do Radomiaka Radom. Już w sezonie 2022/23 młody bramkarz zdobył dla drużyny „Zielonych” solidne doświadczenie, występując na boisku aż 30 razy.

„Powrót młodego golkipera do Zielonych to dla nas dobrze znane rozwiązanie. W czasie poprzedniego sezonu Kobylak prezentował nam swoje umiejętności podczas 30 meczów, zachowując przy tym dziewięć czystych kont. W obecnych rozgrywkach wystąpił natomiast dziewięć razy w drugim zespole Legii, pełniąc rolę rezerwowego dla warszawskiego klubu podczas europejskich pojedynków pucharowych” – dowiadujemy się z oficjalnego komunikatu Radomiaka.

Zmiany będą miały miejsce również w bramce drużyny Radomiaka. Albert Posiadała, który do tej pory stanowił część wyjściowej jedenastki drużyny w meczach Ekstraklasy, prawdopodobnie przeniesie się do FK Molde.