Jaką ofertą Galeria Słoneczna kusiła klientów w walentynki?

Galeria Słoneczna w Radomiu była gotowa na zbliżające się Walentynki 14 lutego 2023 roku, oferując wiele atrakcyjnych promocji. Dzień uczuć i miłości, na cześć świętego Walentego, jest jednym z najbardziej wyjątkowych świąt w roku. Dawniej pary wymieniały się listami w formie prezentów, jednak we współczesnym świecie można to zrobić szybciej poprzez elektroniczne serwisy ogłoszeniowe, a nawet sms-y.

Przed Walentynkami w 2023 roku sklepy Galerii Słonecznej miały w swoich oknach różne promocje, m.in. zniżki na zapachy i bieliznę. Ponadto centrum handlowe zorganizowało loterię w Multikinie. Pojawiły się również stoiska z rzeczami takimi jak przerośnięte pluszaki, serduszka oraz gigantyczne lizaki z serduszkami i nadrukowaną frazą „Kocham Cię”, które przyciągały dużą uwagę klientów.

Co roku Święto Zakochanych przypadające 14 lutego jest jednym z najpiękniejszych świąt. Dzień ten poświęcony jest św. Walentemu, biskupowi i męczennikowi chrześcijańskiemu, który jest czczony w Kościele katolickim. Tradycyjnie zakochane pary wymieniają się prezentami, ale wraz z pojawieniem się internetu, obecnie łatwiej jest dotrzeć do ukochanej osoby z wiadomością, czy to na messengerze, czy SMS-em.

Wiele restauracji świętuje ten dzień, oferując specjalne menu dla par i robiąc dla nich rezerwacje. Puby zazwyczaj mają kameralną atmosferę i często są udekorowane w tradycyjnym czerwonym kolorze, który kojarzy się z namiętnością i płodnością. Doświadczyliśmy tego w Restauracji Teatralnej, Kawiarni Parkowej i Restauracji Mela Rossa.