„Bajkowa Niedziela” z Teatrem Poszukiwań w Resursie Obywatelskiej

Resursa Obywatelska w Radomiu, znana z organizowania Bajkowych Niedziel, tym razem zaserwuje swojej publiczności szczególne widowisko. Zaplanowane na najbliższą niedzielę (29 października) przedstawienie, inscenizowane przez Teatr Poszukiwań, obfitować będzie w emocje i niezapomniane wrażenia. Działania teatru skierowane są głównie do młodych widzów, którzy tłumnie przybywają na takie spotkania.

Pokaz zaplanowany na ten dzień to niecodzienne przeżycie. Spektakl pod tytułem „Poplątanie z pomieszaniem, czyli dziura w całym!” obiecuję poprowadzić widzów przez niesamowitą opowieść o błędzie naukowca, który przenosi do naszej rzeczywistości znane postacie z bajek. Scenariusz spektaklu powstał na podstawie tekstu Ewy Kai Perkowskiej pt. „Dziura, czyli tajemnica pewnej pracowni naukowej”

Dzieci będą miały okazję zobaczyć jak wszyscy dobrze znani bohaterowie bajkowi, takie jak Kopciuszek i książę radzą sobie w naszym świecie. Jakie przygody ich spotkają i co z tego wyniknie? Na te pytania odpowiedź przedstawi spektakl, który rozpocznie się o godzinie 11:00 w Resursie. Niebawem najmłodsi będą mogli odkryć tajemnice naukowej pracowni i baśniowych postaci.