Mistrzostwa Lekkoatletyczne – Radomscy Sportowcy Wrócili z Pięcioma Medalami

Podczas 100. edycji PZLA Mistrzostw Polski w lekkoatletyce, które miały miejsce w Bydgoszczy, radomscy sportowcy z RLTL GGG Radom pokazali swoją siłę zdobywając aż pięć medali.

Wśród triumfujących znalazła się Martyna Kotwiła, która pokonała konkurencję w biegu na dystansie 200 metrów i przywiozła do domu złoty medal. Nie mniejsze emocje towarzyszyły rywalizacji Izabeli Smolińskiej, Dawida Krzemińskiego oraz Adama Bajorskiego, którzy wykazali się niezwykłą zdolnością do przewidywania ruchów rywali i zdobyli srebrne krążki. Izabela Smolińska wystąpiła w biegu na 400 m przez płotki, Dawid Krzemiński rywalizował w trójskoku, a Adam Bajorski zmierzył się z przeciwnikami w biegu na 3000 metrów z przeszkodami.

Warto także wspomnieć o Natalii Szczęsnej, która również stanęła na podium, zdobywając brązowy medal w biegu na 100 metrów przez płotki, dowodząc tym samym, że radomscy lekkoatleci są prawdziwymi mistrzami nie tylko na krajowym, ale i międzynarodowym poziomie.