Olimpijczyk Radom – Dominujący Klub Zapaśniczy w Polsce z Dziesięcioma Kolejnymi Triumfami

Klub zapaśniczy Olimpijczyk Radom z dumą zdobył zwycięstwo po raz jedenasty z kolei, utrzymując swoją pozycję jako najlepszy klub zapaśniczy na terenie całej Polski. Co więcej, klub ten osiągnął sukces również na arenie lokalnej, gdzie zdobył zwycięstwo po raz drugi z rzędu w klasyfikacji radomskiego współzawodnictwa sportowego. Przeciwnikami, których Olimpijczyk Radom pokonał, byli między innymi lekkoatleci z RLTL Optimy.

Nie było niespodzianką to, że Olimpijczyk Radom zgarnie pierwsze miejsce w ogólnopolskim rankingu klubów zapaśniczych za rok 2023. Wiadomości o ich dominacji zaczęły się już krążyć na początku grudnia. Po raz jedenasty z rzędu zapasy prym wiodły w dziedzinach sportowych uprawianych przez mieszkańców Radomia, co potwierdza niezachwiane panowanie tego klubu nad resztą konkurencji.

Zapaśnicy z Olimpijczyka Radom pokonali wszystkich przeciwników, zdobywając imponującą liczbę 1428 punktów. Ich wynik był o ponad 250 punktów wyższy niż drugi w rankingu AZS AWF Warszawa, co tylko potwierdza ich hegemonię w tym sporcie.