Orkiestra Grandioso z Radomia na światowym karnawale w Nicei

W trakcie obchodów karnawału na Francuskiej Riwierze, w Nicei, miejsce znajdzie odrobina Radomia. Na scenie jednego z najważniejszych wydarzeń na świecie, zobaczymy Orkiestrę Grandioso z Radomia. Wydarzenie to przyciągnie około tysiąca uczestników z całego świata.

Radomska Orkiestra Grandioso zaprezentuje się w składzie liczącym prawie 50 osób podczas tego imponującego karnawału. Jak przyznał Dariusz Krajewski, dyrektor orkiestry, jest to bardzo ekscytująca chwila. Pomimo pewnego zdenerwowania, zwłaszcza młodszych debiutantów na arenie międzynarodowej, jest przekonany o pozytywnym przebiegu wydarzenia. Orkiestra szykuje nowy program, który będzie miała okazję sprawdzić na międzynarodowej publiczności, a także prezentować już sprawdzone układy choreograficzne i muzyczne.

Zespół z Radomia wystąpi podczas dwóch pokazów w ramach parady w Nicei. Pierwszym z nich jest Parada Nocna, podczas której Orkiestra Grandioso pójdzie na występ z udziałem takich osobistości jak Elon Musk i reprezentacja sztucznej inteligencji. Następnego dnia, orkiestra weźmie udział w kolejnej paradzie zwaną Bitwą Kwiatów. Na tym wydarzeniu, różne platformy będą udekorowane kwiatami, a organizatorzy parady rozrzucają około 100 tysięcy kwiatów wśród uczestników.