Policjanci w Radomiu zatrzymują poszukiwanego w sklepie

W Radomiu, poza godzinami służby, policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej nie zapomnieli o swojej misji. Dowiedli tego niedawno, kiedy to rozpoznali i aresztowali poszukiwanego 37-letniego mężczyznę. Ten incydent stanowi kolejne potwierdzenie, że służba w policji jest czymś więcej niż zwykłą pracą.

Spieszne działanie mundurowych miało miejsce kilka dni temu, wieczorową porą, w jednym ze sklepów radomskiego miasta. Tam dostrzegli oni osobę o wyglądzie przypominającym mężczyznę, którego od pewnego czasu poszukiwano. Zdecydowani na natychmiastową interwencję, policjanci szybko przystąpili do działania, co zaskoczyło podejrzanego.

Doszło do zatrzymania 37-latka, który był mieszkańcem Radomia. Jak informuje Justyna Jaśkiewicz z radomskiej komendy policji, za tym mężczyzną został wydany nakaz doprowadzenia oraz list gończy. Jego przestępstwa obejmują kradzieże i włamania.

Obecnie mężczyzna przebywa w areszcie, gdzie ma do odbycia karę pozbawienia wolności na okres 4 lat i 8 miesięcy. Jest to kara zaległa, która nie została wcześniej wykonana.