Prezentacja kandydatów PiS do Sejmiku Województwa Mazowieckiego z Jakubem Kowalskim na czele

Na czele listy kandydatów do Sejmiku Województwa Mazowieckiego, przedstawionej przez Prawo i Sprawiedliwość, stoi Jakub Kowalski. W dniu 24 lutego 2024 roku, sobota, miało miejsce oficjalne wprowadzenie kandydatów.

Podczas ceremonii prezentacji, która odbyła się 24 lutego 2024 roku, poseł Prawa i Sprawiedliwości Marek Suski wyraził ambicję partii na nadchodzące wybory: „Pragniemy nie tylko zwycięstwa, ale także zmian w Sejmiku Województwa Mazowieckiego”.

Oprócz Jakuba Kowalskiego, w skład listy kandydujących z ramienia PiS do Sejmiku Woj. Mazowieckiego wchodzą: Łukasz Mierzejewski, Weronika Piwarska, Edyta Wietrak, Magdalena Murawska, Hanna Skocz, Michał Głogowski, Cezary Zwierzchowski oraz Wojciech Alberski. Prezentacji tych osobistości dokonał poseł Marek Suski.

Poseł Andrzej Kosztowniak w swoim przemówieniu podkreślił wartość prezentowanych kandydatów: „Osoby te posiadają imponujące wykształcenie oraz dorobek życiowy, zawodowy i społeczny. Te cechy powinny skłonić Państwa do oddania głosu na listę Prawa i Sprawiedliwości. Jestem przekonany, że Prawo i Sprawiedliwość posiada siłę, by zdecydowanie wpłynąć na przyszłość naszego województwa”.