Radosław Witkowski prezentuje swoje osiągnięcia jako Prezydent Radomia i zadeklarował kandydowanie w kolejnych wyborach

Mając na uwadze dwie pełne kadencje spędzone na stanowisku prezydenta Radomia, Radosław Witkowski, podsumował swoje dokonania i zdecydowanie oznajmił swoją gotowość do stawienia czoła kolejnym wyborom samorządowym. Jego zdaniem, wynikiem jego dziewięcioletniego przywództwa jest dynamiczna metamorfoza miasta, którą zawdzięcza przede wszystkim licznie realizowanym inwestycjom.

Witkowski ma zaszczyt być pierwszą osobą w Radomiu, która oficjalnie ogłosiła swoje plany udziału w nadchodzących wyborach samorządowych.

Na przestrzeni ostatnich dziewięciu lat, Radosław Witkowski z dumą obserwował znaczące zmiany w rozwój infrastruktury Radomia, które były możliwe dzięki licznie przeprowadzanym inwestycjom. Poprawa jakości dróg, budowa Radomskiego Centrum Sportu oraz nowego stadionu piłkarskiego to tylko niektóre z wielu dokonań. Jednakże, to co najbardziej cieszy prezydenta Witkowskiego, to projekty o innym charakterze.

— Przeciwnie do oczekiwań, to nie hala sportowo-widowiskowa, stadion piłkarski ani czteropasmowa ulica Wojska Polskiego sprawiają mi największą satysfakcję. To zdecydowane zwiększenie liczby miejsc w żłobkach miasta jest dla mnie źródłem prawdziwej dumy. Kolejnym aspektem, który przyprawia mnie o wielki uśmiech i poczucie spełnienia jest polityka senioralna, jaką z powodzeniem prowadzimy w Radomiu — podkreślił Witkowski.