Sławek Uniatowski urzekł radomian swoim programem "Love Story" podczas koncertu w Radomskiej Orkiestrze Kameralnej

Na początku grudnia, dokładnie 3-go, mieszkańcy Radomia mieli okazję doświadczyć niezapomnianej muzycznej uczty. Sławek Uniatowski, znany i ceniony wokalista, prezentował swój program „Love Story”. Koncert odbył się w urokliwej sali koncertowej Radomskiej Orkiestry Kameralnej, gdzie artysta wraz ze swoim zespołem stworzył niepowtarzalną atmosferę.

Koncert zatytułowany „Love Story” to nic innego jak muzyczna opowieść o miłości według interpretacji Sławka Uniatowskiego. Tej niedzielnej nocy, sala koncertowa Radomskiej Orkiestry Kameralnej napełniła się harmonią i emocjami płynącymi z wykonywanych utworów. Pierwszy na liście był hit Piotra Szczepanika – „Kochać”, który Uniatowski przedstawił w swojej unikalnej interpretacji i nowej aranżacji.

W trakcie całego koncertu, słuchacze mogli usłyszeć różne oblicza miłości – od tej szalonej poprzez radosną aż do tej pełnej smutku. Sławek Uniatowski korzystał z repertuaru polskich i zagranicznych gwiazd muzyki rozrywkowej, aby przedstawić te różnorodne emocje. Wśród artystów, których utwory zostały zaprezentowane na koncercie, znaleźli się m.in. Zbigniew Wodecki, zespół Perfect, Krzysztof Krawczyk, Frank Sinatra oraz Joe Cocker.