Kolizja dwóch pojazdów na ulicy Lubelskiej w Radomiu – jedna osoba ranna

Na ulicy Lubelskiej w Radomiu doszło do kolizji drogowej, która zaowocowała jednym poszkodowanym. Incydent, do którego doszło 17 kwietnia, w poniedziałkowy poranek nie spowodował większych utrudnień w ruchu drogowym. W wyniku zdarzenia, dwa samochody osobowe, seat i volkswagen, znalazły się w bezpośrednim kontakcie.

Sierżant sztabowa Dorota Wiatr-Kurzawa z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Radomiu podała szczegóły dotyczące tego nieszczęśliwego zdarzenia. Wydarzyło się ono około godziny 6:50 rano na wspomnianej wcześniej ulicy Lubelskiej. Seat Ibiza, którym kierowała 35-letnia kobieta, poruszał się drogą w stronę lotniska. W tym samym czasie z drogi podrzędnej wyjechał volkswagen passat prowadzony przez 20-letniego mężczyznę.

W wyniku tej sytuacji doszło do kolizji obu pojazdów. Zgodnie z informacjami od policji, wszystko wskazuje na to, że sprawcą tego zdarzenia jest młody kierowca volkswagena – przekazała sierżant sztabowa Dorota Wiatr-Kurzawa.

Na miejsce zdarzenia natychmiast po wypadku przybyła załoga radomskiej drogówki. Kobieta, która prowadziła seata, skarżyła się na doznane obrażenia. W związku z tym została ona przewieziona przez karetkę pogotowia do najbliższego szpitala. Badanie alkomatem wykazało, że obaj uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.