Tragiczne skutki kolizji trzech samochodów w Radomiu: Utrudnienia w ruchu i hospitalizowane ofiary

Na jednym z głównych skrzyżowań Radomia, przy ulicy Struga, doszło 26 kwietnia do pokaźnej stłuczki, w której brały udział trzy samochody osobowe. Wszystko wskazuje na to, że przyczyną tego dramatycznego zdarzenia był kierowca, który naruszył zasady pierwszeństwa przejazdu. W efekcie tego niefortunnego zdarzenia, aż trzy osoby musiały zostać przetransportowane do szpitala karetkami pogotowia. Funkcjonariusze policji z Radomia przez dłuższy czas prowadzili działania na miejscu wypadku, co niestety skutkowało całkowitym zamknięciem przejazdu przez ulicę Struga.

Wśród mieszkańców Radomia panowało duże poruszenie spowodowane wypadkiem drogowym, który miał miejsce w centrum miasta. Trzy osoby odniosły obrażenia, a ruch uliczny uległ znacznemu utrudnieniu. Ten niefortunny incydent zdarzył się na skrzyżowaniu ulic Struga i Miłej około godziny 12:10. Tam doszło do kolizji samochodów trzech różnych marek: toyoty, mercedesa i peugeota. Rannych zostało trzech uczestników zdarzenia: kierowca peugeota oraz dwie osoby z mercedesa – kierowca i pasażer. Wszyscy za sterami byli trzeźwi.

Na miejscu natychmiast rozpoczęły się działania policyjne, wśród których znalazło się zabezpieczanie śladów oraz ustalanie szczegółowych okoliczności i mechanizmu wypadku. Początkowe informacje wskazywały na to, że prawdopodobnie to kierowca toyoty naruszył pierwszeństwo przejazdu i w efekcie uderzył w mercedesa. Ten drugi, pod wpływem siły uderzenia, zderzył się z nadjeżdżającym z naprzeciwka peugeotem.

Zespołowi prasowemu Komendy Wojewódzkiej Policji w Radomiu, reprezentowanemu przez aspiranta Marcina Sawickiego, udzielono informacji na temat wypadku. Aspirant potwierdził, że na miejscu zdarzenia utrzymują się utrudnienia w ruchu drogowym, a funkcjonariusze prowadzą czynności mające na celu weryfikację wszystkich informacji dotyczących tego tragicznego zdarzenia.