Wielkie przemiany w radomskim Centrum Handlowym "Przy Struga": Chiński market stanie się częścią obiektu

Na radomskim osiedlu Nad Potokiem, w miejscu znanym mieszkańcom od ponad 10 lat, jakim jest Centrum Handlowe „Przy Struga”, rozpoczęły się gruntowne prace modernizacyjne. Celem tych zmian jest przystosowanie dużej części tego osiedlowego kompleksu handlowego do funkcjonowania chińskiego sklepu.

Ten uznany obiekt handlowy, położony w Radomiu, zdobył uznanie mieszkańców miasta dzięki swojej wieloletniej działalności. Teraz, poddany znaczącej modernizacji, zamierza rozszerzyć swoją ofertę o produkty sprowadzane bezpośrednio z Chin. Stworzone zostanie specjalne miejsce o powierzchni 2,3 tys. metrów kwadratowych, przeznaczone dla szerokiego asortymentu towarów oferowanych przez importerów z Kraju Środka.

Planowane zmiany w galerii handlowej zostały ciepło przyjęte przez klientów. W CH „Przy Struga” pojawią się liczne produkty znane z popularnych sieciowych marek, co zapewni jeszcze większą różnorodność asortymentu. Portal wschodnia.eu podaje informacje o podpisaniu umowy na długoterminową współpracę z chińskim partnerem. W efekcie nowa przestrzeń handlowa ma zostać udostępniona klientom już w ciągu najbliższych kilku tygodni.