Zmiany w składzie trzecioligowej Broń Radom: Grudzień i Nowak kończą współpracę

Adrian Grudzień oraz Bartłomiej Nowak nie będą reprezentować barw trzecioligowego klubu piłkarskiego Broń Radom w najbliższej wiosennej rundzie. Wiadomość ta została oficjalnie potwierdzona przez przedstawicieli klubu, według których zawodnicy są obecnie na etapie poszukiwania nowych drużyn do współpracy.

Nieodnawianie umowy z Broń Radom dotknęło Bartłomieja Nowaka, którego wypożyczenie z Młodzika Radom dobiegło końca z ostatnim dniem stycznia. Zarząd Broń Radom, wspólnie ze swoim sztabem szkoleniowym, podjął decyzję o nie przedłużaniu tejże umowy. W okresie jesieni, Nowak pojawił się na boisku 16 razy, z czego 5 razy jako rezerwowy. Zawodnik ten zdobył podczas tych spotkań jedną bramkę.

Podobny los spotkał Adriana – zawodnika formalnie przynależnego do drużyny Broń Radom. Grudzień uzyskał zgodę na poszukiwanie nowego klubu. Spekuluje się, że może on być testowany przez Oskar Przysucha. W rundzie jesiennej, Grudzień brał udział w dziewięciu meczach, z czego siedem razy jako rezerwowy.

W międzyczasie, zawodnik o nazwisku Piotr Owczarek jest na etapie testów w ukraińskim klubie Vorksla Połtawa. Obecnie przebywa z drużyną na obozie w Turcji i decyzja co do jego przyszłego statusu będzie podjęta za tydzień.

W ostatnim czasie do treningów z Broń Radom dołączyło dwóch nowych zawodników. Ich dalsza kariera w klubie ma zostać wyjaśniona w najbliższym czasie.