Aktywne Mistrzynie: Sukces Piłkarek Ręcznych APR Radom w Sezonie 2022/2023

Sportowym triumfem zakończył się sezon 2022/2023 dla zawodniczek Akademii Piłki Ręcznej Radom. Te utalentowane radomianki swoją determinacją i umiejętnościami doprowadziły do znakomitego osiągnięcia, które przyciągnęło uwagę lokalnych władz.

W drużynie juniorek młodszych PreZero APR Radom udało się zdobyć prestiżowy tytuł wicemistrzyń Polski podczas minionego sezonu, czym potwierdziły swoje niebywałe zdolności. Na arenie seniorskiej, piłkarki ręczne radomskiego klubu zasłużyły sobie na promocję do nowej 1 Ligi Centralnej Kobiet, drugiego najwyższego poziomu rozgrywek piłki ręcznej w kraju. Kiedy dodamy do tego osiągnięcia innych młodzieżowych drużyn klubu na terenie Mazowsza, obrazuje to wyjątkowy rozwój żeńskiej piłki ręcznej w regionie Radomia.

Z powodu tych nadzwyczajnych osiągnięć sportowych, przedstawiciele APR mieli przyjemność spotkać się z lokalnymi władzami. W trakcie spotkania reprezentanci Akademii Piłki Ręcznej Radom otrzymali od urzędników miasta gratulacje oraz nagrody za ich wybitne dokonania na polu sportowym. Spotkanie zakończyło się serdecznymi życzeniami dalszych sukcesów dla klubu.