Energylandia – idealne miejsce na wyjazd integracyjny

Któż nie lubi zabawy? Nie trzeba być dzieckiem, by chcieć od czasu do czasu się rozerwać. A jak już szaleć to na całego, ale jednocześnie bezpiecznie. Zabawa to doskonały element integrujący grupę. Dlatego planując wyjazd firmowy, szkolny czy z grupą przyjaciół warto pomyśleć o Energylandii w małopolskim Zatorze.

Energylandia – atrakcje dla każdego

Często w rozmowach o Parkach Rozrywki przewija się stwierdzenie, że to przecież tylko takie „większe wesołe miasteczko”. W jakimś stopniu pewnie tak, ale Park Rozrywki, taki jak Energylandia, to znacznie więcej niż 2 czy 3 karuzele i tor dla mini pojazdów. To miejsce, w którym spokojnie można spędzić cały dzień, a ze względu na wciąż rozrastającą się liczbę atrakcji, nawet dwa dni. Co ważne, po sąsiedzku znajduje się kompleks turystyczny Western Camp, gdzie można spędzić noc w atmosferze przeniesionej z amerykańskiego Dzikiego Zachodu. Noclegi w Domkach Szeryfa, Wozach Kowbojskich, Indiańskich tipi, a od 2024 r. także w domkach na wodzie to doskonałe uzupełnienie pobytu w krainie rozrywki.

Jakie atrakcje czekają w Zatorze i kto będzie się tu dobrze bawił? Najlepsza odpowiedź to każdy. Energylandia to ogromny teren z ponad 120 różnorodnymi atrakcjami (https://westerncamp.pl/energylandia-atrakcje-dla-dzieci-i-doroslych-przewodnik-co-warto/), przeznaczonymi zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Od Strefy Familijnej i Bajkolandii, gdzie rewelacyjnie będą bawić się najmłodsze dzieci, które dopiero zaczynają poznawać świat, przez zróżnicowane atrakcje Strefy Aqualantis czy Strefy Smoczy Gród po szalone roller coastery i inne atrakcje Strefy Ekstremalnej. Każdy może tu znaleźć coś dla siebie, a ilość możliwości jest tak duża, że czasem nie sposób skorzystać ze wszystkich w ciągu jednego dnia.

Integracja w Energylandii – pomysł dla każdej grupy

Wyjazd integracyjny to sposób na wzmocnienie zespołu pracowników i budowanie nowych więzi. Ale nie musi on dotyczyć tylko pracowników. W Energylandii jest miejsce i możliwości, by pojechać na taki właśnie wyjazd w gronie znajomych lub zaplanować wyjazd klasowy mający na celu lepsze zgranie grupy. Zabawa na różnorodnych atrakcjach, w tym na Mega Coasterze, symbolu Parku Rozrywki Energylandia Hyperion, to doskonały wstęp przed zajęciami grupowymi.

A te można z powodzeniem zorganizować zarówno w salach udostępnianych na terenie Parku, jak i w sąsiednim Western Campie. Kompleks turystyczny to nie tylko miejsca noclegowe w klimatycznych lokalizacjach, ale także tereny rekreacyjne, miejsca ogniskowe i restauracja. Po zabawie, która porwie każdego, można więc zaplanować rozmaite zajęcia integrujące grupy zarówno dorosłych jak i dzieci. Pomocna jest w tym zadaniu obsługa, zarówno w Energylandii, jak i Western Camp, która może zaproponować atrakcyjne scenariusze i wszechstronną pomoc w przeprowadzeniu takiego eventu.