Jarmark świąteczny w Radomiu już wkrótce się rozpocznie

Radomian zapraszamy na coroczny Jarmark Bożonarodzeniowy i Imprezę Gwiazdkową w dniach 16-18 grudnia na Placu Jagiellońskim. Będzie wiele okazji, by kupić świąteczne ozdoby i lokalne smakołyki, a jednocześnie wziąć udział w specjalnych atrakcjach.

W grudniu na Placu Jagiellońskim w Radomiu odbędzie się Jarmark Bożonarodzeniowy; coroczne przedświąteczne święto otwarte dla mieszkańców. Obejmuje on różnorodne produkty spożywcze, prezenty, rzemiosło, rozrywkę i gry dla dzieci. Dodatkowo odbędą się koncerty, pokaz świateł, darmowa karuzela oraz Festiwal Food Trucków w Galerii Słonecznej. Uroczystości zakończy Christmas Party.

Równolegle z Jarmarkiem Świątecznym odbędzie się charytatywna aukcja bombek ozdobnych; prowadzona na grupie facebookowej „Malowanie bombek – przyjaciele dzieciom”. Cały dochód zostanie przeznaczony na rzecz Zosi Skórskiej, dotkniętej leukodystrofią metachromatyczną.

Co roku przed świętami Bożego Narodzenia spotykamy się, aby wspólnie przeżyć ten wyjątkowy okres. Zachęcam Państwa do wzięcia udziału w spotkaniu, które będzie nie tylko okazją do zakupu prezentów, ale także, dzięki licznym rozrywkom, które będą towarzyszyć targom, wprowadzi nas w atmosferę zbliżających się świąt.