Jazzowy spektakl w Radomiu: Parada Nowoorleańska przyciąga tłumy

Radom, znany z licznych wydarzeń kulturalnych, ponownie zaskoczył swoich mieszkańców. Tym razem miasto stało się gospodarzem parady jazzowej, która była tak gorąca jak te odbywające się w Nowym Orleanie. Miłośnicy muzyki jazzowej oraz ci ceniący żywe rytmy na masową skalę przybyli do centrum miasta, aby wsłuchać się w melodie płynące z paradujących wagonów.

Wszystko to miało miejsce 19 sierpnia, w sobotę, kiedy to ulicami Radomia przetoczyła się parada nowoorleańska. To wyjątkowe wydarzenie było częścią programu tegorocznej edycji Cafe Jazz Festival i zostało przygotowane przez największe gwiazdy festiwalu. Przy dźwiękach muzyki dixielandowej, charakterystycznej dla Nowego Orleanu, setki radomian bawiły się, a wielu z nich poddało się euforii tańca.

Nie tylko mieszkańcy Radomia, ale także liczni goście miasta mieli okazję uczestniczyć w niesamowitym spektaklu parady jazzowej. Ta kolorowa parada przeszła przez ścisłe centrum Radomia, przyciągając do siebie uwagę przechodniów. Organizatorami tej niecodziennej imprezy były gwiazdy siódmej edycji Cafe Jazz Festival.