kebab

Już dzisiaj wielkie otwarcie lokalu „Po prostu KEBAB” w Radomiu!

A oto smaczna wiadomość dla wszystkich miłośników pysznych kebabów i burgerów. Dzisiaj swoje otwarcie świętuje restauracja „Po prostu KEBAB” przy ul. Żeromskiego. To urocze bistro należy do państwa Cieślaków, których wcześniejszy lokal znajdował się przy ul. Malczewskiego. Jedną z nowych atrakcji restauracji jest kameralny ogródek, dzięki któremu radomianie będą mogli raczyć się różnymi specjałami na świeżym powietrzu.

Dnia 08 lipca przy ul. Żeromskiego 46B w Radomiu nastąpi wielkie otwarcie lokalu „Po prostu KEBAB”, który został przeniesiony z ul. Malczewskiego. Wraz ze zmianą lokalizacji wprowadzono również pewne zmiany w menu restauracji, dodając do oferty m.in. przepyszne burgery i piwa rzemieślnicze. Ponadto, w miarę rozwoju nowego lokalu właściciele planują także wzbogacić kartę o śniadania i obiady.

Kebaby, burgery, dziczyzna i piwo rzemieślnicze

„Po prostu KEBAB” wyróżnia się na tle swojej konkurencji w Radomiu, głównie dlatego, że serwowane w nim kebaby składają się z własnoręcznie przyrządzanego pieczywa, mięsa oraz sosów. Co więcej, każdego dnia menu będzie się nieco zmieniać, oferując potrawy z innego rodzaju mięsa. W jednym dniu może to być wołowina, w innym mięso z dzika, a jeszcze w innym z jelenia.

Warto też zaznaczyć, że pieczywo w 80% przygotowywane jest z masła, dzięki czemu odznacza się niezwykle delikatnym, wręcz niebiańskim smakiem. Mało tego, lokal wprowadził też do swojego menu piwa rzemieślnicze, które będzie można sączyć, odpoczywając w eleganckim ogródku z ładnym widoczkiem.

„Po prostu KEBAB” będzie także dostępny dla osób, które zamierzają wynająć lokal na różne imprezy okolicznościowe. Z tego względu w przyszłości powstanie też dodatkowa sala na tego typu wydarzenia, aby lokal mógł jeszcze bardziej poszerzyć swoją imprezową ofertę.

Restauracja państwa Cieślaków będzie czynna od poniedziałku do czwartku w godz. 11:00-21:00, a także od piątku do niedzieli w godz. 12:00-22:00. Natomiast ogródek piwny będzie dostępny do końca października br.