laweta

Radom: Zderzenie lawety z osobówką. Jedna osoba hospitalizowana

Ubiegłej środy w godzinach wieczornych na ulicach Radomia nastąpił groźny wypadek, podczas którego laweta zderzyła się z pojazdem osobowym. Do akcji oddelegowano radomską policję, zastępy strażackie i karetki pogotowia. W wyniku zderzenia jedna osoba została ranna. Na czas oględzin i oczyszczania miejsca wypadku ograniczono także ruch na drodze.

Do niebezpiecznej sytuacji doszło 29 czerwca około godziny 22:30 na ul. Młodzianowskiej w Radomiu, a dokładniej w pobliżu wiaduktu na zjeździe w kierunku ul. 1905 roku. Dyżurny policyjny odebrał zgłoszenie, że na miejscu zderzyły się dwa pojazdy – autolaweta marki Renault Master i samochód osobowy marki Toyota Aygo.

Jeżeli szukasz podobnych informacji, odnajdziesz je na portalu https://infoplonsk.pl.

Ranny mężczyzna przewieziony do szpitala w celu dodatkowych badań

Do akcji ratunkowej wysłano trzy zastępy straży pożarnej, funkcjonariuszy Komendy Miejskiej Policji w Radomiu i zespół ratownictwa medycznego. W wyniku wypadku obrażenia poniósł podróżujący toyotą mężczyzna. Po udzieleniu rannemu niezbędnej pomocy medycznej pacjent został przewieziony karetką do pobliskiego szpitala.

Na czas oględzin miejsca zdarzenia i oczyszczania drogi ruch uliczny został ograniczony. Przyczyny i okoliczności wypadku wyjaśnia radomska policja.

A tutaj możesz przeczytać o 94-letnim kierowcy, który staranował barierki na rondzie.