Kandydaci do rady miejskiej z grupy Widzialna Ręka przedstawieni jako KWW Widzialny Radom

Widzialna Ręka, jedna z grup działających na scenie politycznej, ujawniła listę swoich kandydatów na radnych miejskich. Ci kandydaci będą reprezentować komitet wyborczy pod nazwą KWW Widzialny Radom. Szczegóły programu wyborczego, który będą prezentować, zostaną ujawnione w najbliższym czasie.

Widzialna Ręka już jakiś czas temu zapowiedziała swoją decyzję o udziale w wyborach. Teraz poznajemy ich kandydatów do rady miejskiej, którzy będą startować pod szyldem KWW Widzialny Radom. „Na naszych listach nie znajdziecie żadnego tradycyjnego polityka. Nasz program wyborczy jest napisany prozą życia i obejmuje postulaty bardzo bliskie codziennym doświadczeniom mieszkańców”, zapewnia rzecznik prasowy komitetu, Mateusz Waśkiewicz.

Pierwszym na liście do rady miejskiej w okręgu nr 1 jest Łukasz Waśkiewicz, inżynier gospodarki przestrzennej. W okręgu nr 2 liderem listy został przedsiębiorca Mateusz Środa. Bartłomiej Marczuk, właściciel agencji marketingowej i przedsiębiorca, będzie pierwszy na liście w okręgu nr 3. Z kolei w okręgu nr 4 jako lider listy wystartuje Dariusz Jakubowski, kolejny przedsiębiorca. Na czele listy w okręgu nr 5 znajduje się Mateusz Waśkiewicz, pedagog z wykształcenia, który również prowadzi działalność gospodarczą.