Kompleks mieszkaniowy na wynajem na Michałowie w Radomiu: 90 nowych domów pojawia się w 9-piętrowym budynku

Radomski Urząd Miejski oficjalnie przekazał teren pod budowę bloku mieszkalnego na Michalowie, który ma składać się z mieszkań przeznaczonych do wynajmowania. Na obszarze tym powstanie 9-piętrowy budynek, który ma pomieścić 90 mieszkań o różnorodnych metrażach – od 32 do 63 metrów kwadratowych każde. Planowany termin zakończenia projektu i przekazanie go do użytku przewidziano na koniec roku 2025.

Miasto Radom zamierza zbudować 90 mieszkań, które zostaną przeznaczone na tani wynajem. W ramach budynku o wysokości dziewięciu pięter powstaną lokale mieszkalne o różnym metrażu, zaczynając od 32 a kończąc na 63 metrach kwadratowych. Wiceprezydent miasta Radom, Mateusz Tyczyński, wyraził nadzieję, że ta inwestycja, choć jest to tylko mały krok, pomoże poprawić sytuację na rynku nieruchomości w Radomiu.

W ramach tej inwestycji na terenie Michałowa będą budowane 90 mieszkań. Zdaniem Tyczyńskiego, teren pod budowę został już oficjalnie przekazany i teraz wykonawca ma dwa lata na to, aby oddać gotowe mieszkania. Wielkość tych lokali będzie różna, ale głównie skupi się na większych metrażach, aby mogły tam zamieszkać rodziny. Tyczyński zapewnia, że czynsz za te mieszkania będzie bardzo przystępny.