Maria Mazurkiewicz z APR Radom opowiada o swoich sportowych aspiracjach

Maria Mazurkiewicz, wybitna piłkarka ręczna reprezentująca Akademię Piłki Ręcznej Radom, przygotowuje się do rywalizacji w I Centralnej Lidze Kobiet. To młoda i utalentowana zawodniczka, która niedawno podzieliła się swoimi przemyśleniami na temat jej kariery sportowej z Echem.

Podczas rozmowy Mazurkiewicz została zapytana, czy uważa obecny sezon za najlepszy w swoim dotychczasowym dorobku sportowym. Na to pytanie odpowiedziała z namysłem, przyznając, że choć bieżący sezon był dla niej niezwykle udany, to ciężko jej jednoznacznie ocenić, czy był najlepszy. Zdaję sobie sprawę, że jest jeszcze wiele aspektów jej gry, które może i musi doskonalić.

Mazurkiewicz podkreśliła też swoje ambicje i determinację. Wyraziła przekonanie, że z każdym kolejnym występem będzie grała coraz lepiej. Dodała również, iż jest osobą ambitną i stawia sobie wysokie wymagania. W poprzednim sezonie jasno dostrzegła obszary, które wymagają dalszych usprawnień w jej grze.

Piłkarka wyraziła także swoją radość i wdzięczność za możliwość bycia częścią sportowej rodziny Akademii Piłki Ręcznej Radom. Z pełnym przekonaniem stwierdziła, że jej najlepsze sezony są jeszcze przed nią, a to co już osiągnęła, to tylko początek drogi do sportowych marzeń.