Puchar Polski: Garbarnia Kraków kontra Radomiak Radom – szczegóły dystrybucji biletów

W pierwszych zmaganiach Fortuna Pucharu Polski zawodnicy pod wodzą trenera Marcina Pluty będą rywalizować na boisku z zespołem Radomiaka Radom, który obecnie jest uczestnikiem rozgrywek PKO BP Ekstraklasy. Spotkanie zaplanowano na środę, 27 września, o godz. 15:00. Poniżej przedstawiamy informacje dotyczące procesu zakupu biletów.

Aby zdobyć bilety na mecz, wystarczy odwiedzić strony internetowe zajmujące się dystrybucją, wybrać odpowiednie wydarzenie sportowe i postępować zgodnie z podanymi wskazówkami. Podczas procesu zakupu konieczne jest podanie takich danych jak imię i nazwisko, numer pesel oraz adres emailowy. Po dokonaniu zakupu możliwe jest wydrukowanie biletu, lecz nie jest to wymagane. Bilet można pobierać w formacie PDF na urządzenie przenośne i okazywać go obsłudze stadionu przy wejściu. Wejście dla kibiców znajduje się od strony ulicy Konopnickiej.

Sprzedaż biletów w punktach stacjonarnych będzie odbywać się w poniedziałek i wtorek (25-26.09) w sekretariacie klubu, a także w dniu rozgrywki w kasie biletowej przy ulicy Konopnickiej, na godzinę przed rozpoczęciem meczu, czyli przed pierwszym sygnałem sędziego.