max-premium-burgers-radom

Max Premium Burgers bije rekordy w Radomiu

W Radomiu nastąpiło wielkie otwarcie restauracji Max Premium Burgers, która nie mogła opędzić się od nieustannie napływających klientów. To właśnie tutaj odnotowano najwyższy współczynnik sprzedaży spośród wszystkich restauracji tej sieci. A należy zaznaczyć, że w sumie Max Premium Burgers posiada aż 174 lokale działające w różnych krajach z całego świata.

Mieszkańcy Radomia byli zafascynowani nowym lokalem gastronomicznym. Zainteresowanie urosło do takiego stopnia, że padł rekord sprzedaży w jeden dzień, biorąc pod uwagę wszystkie inne lokale tej sieci. Radom to pierwsze miasto poza największymi aglomeracjami w naszym kraju, które doczekało się powstania restauracji Max Premium Burgers. I jak tylko lokal ruszył ze swoją ofertą, z miejsca odnotował ogromny sukces.

Max Premium Burgers w Radomiu odwiedziło w ciągu jednego dnia około czterech tysięcy klientów! Z kolei rekord, jaki udało się pobić, związany był z wielkością sprzedaży. Przeliczając zysk z restauracji na korony szwedzkie, okazało się, że była to największa liczba w historii Max Premium Burgers. Niestety restauracja nie podaje szczegółów, więc nie jesteśmy w stanie poinformować, jaka to była kwota.

Sieć Max Premium Burgers, która już dawno temu zdominowała Szwecję, a także świetnie radzi sobie w Europie i Egipcie, oświadczyła teraz, że zamierza rywalizować o polski rynek gastronomiczny z największymi sieciami ze Stanów Zjednoczonych, a przede wszystkim z McDonald’s i Burger King. Zaplanowano już nawet powstanie kolejnych restauracji w Polsce, które mają pojawić się w Płocku i Krakowie.

Restauracja Max Premium Burgers w Radomiu miała swoje wielkie otwarcie 18 sierpnia 2021 o godzinie 09:00. I już od najmłodszych godzin klienci walili do lokalu drzwiami i oknami. Restaurację można znaleźć przy alei Józefa Grzecznarowskiego 46 A. Lokal czynny jest codziennie w godzinach 08:00 – 23:00.