Młodzieżowa Rada Miasta Radomia obchodzi 30 lat istnienia, prezydent gratuluje i dziękuje zaangażowanej młodzieży

Celebracja trzydziestolecia istnienia Młodzieżowej Rady Miasta Radomia miała miejsce niedawno. Radosław Witkowski, prezydent miasta, podkreślał w swoim przemówieniu, że jest to wspaniała historia kreowana przez młodych mieszkańców Radomia, którzy z determinacją angażowali się w życie miasta i podejmowali działania na rzecz swoich rówieśników. Zwrócił również uwagę na fakt, iż wiele osób zdobyło w tym czasie nieocenione doświadczenia, które później wpłynęły korzystnie na ich karierę zawodową.

Przy tej okazji należy wspomnieć, że Młodzieżowa Rada Miasta Radomia (dawniej znana jako Parlament Młodzieży Miasta Radomia) jest jednym z najstarszych organów tego rodzaju w całej Polsce. Tylko w Częstochowie powstała wcześniej podobna instytucja.

Prezydent wyraził swoje gratulacje z okazji jubileuszu oraz wyraził swoje podziękowania dla wszystkich, którzy przez lata poświęcali swój czas i wysiłek, angażując się w pracę młodzieżowego samorządu. Podziękował równocześnie za ich wkład w rozwój miasta. Radosław Witkowski skierował także słowa do obecnych radnych, życząc im, aby ich praca na rzecz rówieśników była źródłem satysfakcji i otwierała im drogę do osiągnięcia sukcesów zawodowych w przyszłości.