Modernizacja Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w Radomiu ogranicza dostęp do terenu placówki

Początek przebudowy Szpitalnego Oddziału Ratunkowego (SOR) w Radomiu to sygnał dla pacjentów i ich rodzin, że muszą być przygotowani na pewne utrudnienia dotyczące dostępu do obiektu. To wynik koniecznych prac budowlanych, które rozpoczęły się na terenie szpitala.

Od 6 listopada jedna z dróg dojazdowych do placówki będzie zamknięta. Jak mówi Jerzy Zawodnik, zastępca dyrektora szpitala, podczas wywiadu dla Radia Radom: „Niezmiennie związane z prowadzonymi pracami budowlanymi jest zamknięcie wejścia od ulicy Kopernika. Wejście to będzie służyć obsłudze budowy, co oznacza, że wszyscy indywidualni pacjenci pragnący skorzystać z usług szpitala, nie będą mogli korzystać z tego wejścia do obiektu. Chcemy jednak uspokoić, że pozostałe dwa punkty dostępu są otwarte i można przez nie bez przeszkód dotrzeć do placówki.”

Zarząd Radomskiego Szpitala Specjalistycznego apeluje do wszystkich odwiedzających o korzystanie z dostępnych na terenie szpitala miejsc parkingowych i parkowanie swoich pojazdów w taki sposób, aby nie utrudniać ruchu pojazdów budowlanych.