Nowoczesny monitor z funkcją digital signage do Twojej firmy

Firma, która pragnie się rozwijać, często inwestuje w profesjonalne monitory i telewizory. Zastanawiasz się, jaki monitor do biura lub telewizor do biura sprawdzi się najlepiej? Zwróć uwagę na ciekawą ofertę od Samsunga, która jest oparta na digital signage.

Digital signage dzięki innowacyjnemu serwerowi, z którego pomocą możemy zmieniać i tworzyć treści informacyjne i reklamowe, umożliwia pracę na wysokim poziomie. To świetny i profesjonalny sposób na unowocześnienie miejsc pracy i nie tylko. Dostępne urządzenia na rynku produkuje m.in. firma Samsung, która w swojej ofercie ma spory wybór ekranów, monitorów, telewizorów w różnych formach.

Jaki monitor do biura?

Ekrany przeznaczone do pracy biurowej czy po prostu na użytek marketingowy różnią się od zwykłego telewizora w domu. Wyświetlacze mogą być umieszczone zarówno na zewnątrz budynku, jak i w środku. Co roku na rynku pojawiają się nowsze i ulepszone modele. Jaki monitor do biura będzie więc najlepszy? Aby pracować bezproblemowo z funkcją digital signage, warto zainwestować w nwysokiej jakości monitory o dobrych parametrach. Do biura chętnie sięgamy po modele o zgrabniejszym wyglądzie, lżejsze i niezajmujące dużo miejsca. Dodatkowo dobrze, gdy są energooszczędne.

Warto zainteresować się modelami firmy Samsung. Wykonane z wielką dokładnością i precyzją mają ułatwić pracę i obsługę serwera. Gdy spędzamy kilka godzin na pracy przed komputerem, nasz wzrok może łatwo się męczyć. Przy zakupie ekranu warto więc wybrać coś z monitorów o wielkości od 25 cali. Komfort pracy na większym wyświetlaczu dla wielu użytkowników znacznie się poprawi. Dwa modele z szerokiej oferty od firmy Samsung o takich parametrach to zaawansowany monitor biznesowy Space Monitor 27-calowy lub 32-calowy zaawansowany monitor biznesowy LSR750. Oba ekrany są niezwykle zgrabne i z łatwością można je przesunąć do samej ściany lub zbliżyć do siebie. Sprzęt zapewnia wysoką rozdzielczość i wyraziste obrazy, co przekłada się na lepszą widoczność całego ekranu, tym samym zmniejsza potrzebę powiększania strony, czy dokumentu.

Telewizor do biura

Jednym z rozwiązań digital signage, które warto rozważyć do wprowadzenia w swojej firmie, jest telewizor do biura. Nie tylko ekran monitora daje dużo możliwości multimedialnych, ale potrafi to także telewizor. Firma Samsung swoim klientom proponuje telewizor 75-calowy Samsung Business TV, który ma specjalną aplikację przeznaczoną dla telewizorów biznesowych. Telewizor równie dobrze może zastąpić ekran LED w sali konferencyjnej. Business TV pozwala na przekazywanie treści informacyjnych i reklamowych dla klientów. Obraz i wizualizacje nie tracą na jakości dzięki wyświetlaczowi UHD. Dodatkowym plusem jest szeroki wybór parametrów technicznych. Telewizory mogą pracować nawet do 16 godzin codziennie. Aplikacja obsługuje systemy Android i iOS, więc konfiguracja telewizora z telefonem jest prosta. Jest to jedno z najnowocześniejszych rozwiązań digital signage, które można wprowadzić do swojego biura.