Potencjalny transfer pomocnika Górnika Zabrze i poszukiwanie zastępstwa

Kiedy kontrakt kameruńskiego pomocnika defensywnego z Górnikiem Zabrze dobiega końca w czerwcu 2024 roku, zarówno zawodnik, jak i klub są gotowi na wcześniejszy transfer. W przypadku osiągnięcia porozumienia z nowym klubem, w którym Mvondo miałby kontynuować swoją karierę, transakcja zostanie sfinalizowana.

Tymczasem Górnik Zabrze już rozpoczął poszukiwania odpowiedniego zastępstwa dla swojego defensywnego pomocnika. Wśród potencjalnych kandydatów na listę życzeń znalazł się Filipe Nascimento, zawodnik Radomiaka Radom. W poprzednim sezonie piłkarz pochodzenia portugalskiego wystąpił w trzynastu meczach, podczas których zdobył trzy bramki i przyczynił się do dwóch asyst. Niestety, na początku stycznia Filipe Nascimento doznał poważnej kontuzji kolana i był niezdolny do gry aż do końca sezonu.

Warto dodać, że kontrakt Nascimento z Radomiakiem Radom wygasa pod koniec czerwca, co oznacza, że zawodnik mógłby dołączyć do nowego zespołu za darmo. Jeżeli Górnik Zabrze zdecyduje się na jego pozyskanie, przyszłość zawodnika może być niebawem przypieczętowana w nowym klubie.