Potwierdzenie kontynuacji współpracy Dagmary Dąbrowskiej z Moya Radomka Radom w sezonie 2024/2025

Utalentowana siatkarka przyjmująca, Dagmara Dąbrowska, potwierdziła swoje zobowiązanie do dalszego występowania w klubie Moya Radomka Radom na nadchodzący sezon 2024/2025 poprzez przedłużenie kontraktu. Na boiskach Tauron Ligi, będzie to jej czwarta grając dla radomskiego zespołu.

Dagmara, urodzona w Malborku, dołączyła do drużyny Radomki w sezonie 2023/2024 po transferze z MKS SAN-Pajda Jarosław. Swoje pierwsze kroki siatkarskie stawiała w renomowanych klubach takich jak BKS Bostik Bielsko-Biała, Joker Świecie i Enea Energetyk Poznań. W poprzednim sezonie udało jej się rozegrać 12 spotkań, podczas których zdobyła łącznie 12 punktów.

Przyjmująca wyraziła swój entuzjazm na temat przyszłego sezonu mówiąc: „Jestem niezwykle szczęśliwa, że mogę pozostać w Radomiu na kolejny rok. Czuję się dobrze w tym klubie i z niecierpliwością czekam na start nowego sezonu. Obiecuję, że damy z siebie wszystko na boisku” – powiedziała Dąbrowska po formalnym potwierdzeniu jej zaangażowania w klubie.

Warto dodać, że Dąbrowska nie jest jedyną zawodniczką, która postanowiła pozostać wierna barwom Radomki na kolejny sezon. Przed nią, podobne decyzje podjęły także Chorwatka Laura Milos, przyjmująca w składzie drużyny i Argentynka Victoria Mayer pełniąca rolę rozgrywającej. Klub ogłosił również przedłużenie umów z innymi zawodniczkami, co oznacza, że w nadchodzącym sezonie ponownie zobaczymy na boisku atakującą Monikę Gałkowską oraz środkowe: Martynę Świrad i Kornelię Moskwę.