Prezentacja fotografii Katarzyny Strzeleckiej zatytułowanej "Naiwno- romantyczne podejście do życia" organizowana przez Radomskie Towarzystwo Fotograficzne

26 marca, o godzinie 18:00, Radomskie Towarzystwo Fotograficzne urządza specjalną prezentację prac fotograficznych. Spotkanie odbędzie się w Łaźni, przy ulicy Żeromskiego 56. Kluczowym punktem wydarzenia będzie prezentacja zdjęć autorstwa Katarzyny Strzeleckiej, które noszą tytuł „Naiwno- romantyczne podejście do życia”.

Katarzyna Strzelecka jest zapalonym amatorem fotografii. Jej prace można podziwiać na portalach społecznościowych takich jak Facebook oraz Instagram, gdzie często dodaje do nich emocjonalne podpisy. Zafascynowana jest monochromatycznymi obrazami, a jej prace często utrzymane są w odcieniach bieli i czerni.

Strzelecka jest związana z Radomskim Towarzystwem Fotograficznym od 2018 roku. W swoim portfolio ma też udaną wystawę indywidualną. Ponadto, wielokrotnie zdobywała nagrody w konkursie fotograficznym „Ulica Teatralna”.

Podczas wydarzenia, oprócz prezentacji zdjęć Strzeleckiej, uczestnicy będą mieli okazję posłuchać recytacji wierszy Karoliny Gawriołek. To właśnie nieplanowane spotkanie tych dwóch artystek zaowocowało niezwykłą współpracą, która z każdym dniem rozwija się i przekształca, tworząc nowe oblicza samotności, przyjaźni, miłości, szczęścia, cierpliwości, harmonii czy spokoju. W efekcie tej nietypowej interakcji powstał unikalny projekt łączący fotografię i poezję, noszący tytuł „Interakcje”.