Przemysław Czarnek spotkał się z setkami sympatyków PiS w Radomiu

Miasto Radom było gospodarzem wydarzenia zatytułowanego „Spotkanie Wolnych Polaków”, które odbyło się w niedzielę. Centralnym punktem tego zdarzenia był były minister edukacji, Przemysław Czarnek, który przyciągnął tłumy około 400 osób, głównie sympatyków partii Prawo i Sprawiedliwość. Spotkanie miało miejsce w urokliwym Dworku Saskim.

Impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem publiczności, co pokazuje siłę wpływu Przemysława Czarnka, który jest dziś uważany za jednego z głównych liderów PiS. Wśród licznej publiczności obecni byli także inni parlamentarzyści tej partii – Anna Kwiecień, Agnieszka Górska, Andrzej Kosztowniak, Stanisław Karczewski, Wojciech Skurkiewicz i Marek Suski. Spotkanie przyciągnęło również lokalnych polityków, w tym radnych miasta, starostów, burmistrzów i wójtów.

Następnie Przemysław Czarnek otworzył spotkanie mocnym stwierdzeniem dotyczącym aktualnej sytuacji politycznej w kraju. „Dzisiaj, proszę Państwa, żyjemy w czasach rewolucji, rewolucji komunistycznej. Najazd dzikich komunistów w Polsce rozpoczął się ponownie 13 grudnia 2023 roku” – powiedział.