Przygotowania do Nowego Sezonu PlusLigi: Siatkarze Cerradu Enei Czarnych Radom

Niektóre z nowo zatrudnionych na nadchodzący sezon siatkarzy Cerradu Enei Czarnych Radom korzystają z okresu odpoczynku. Inni jednak nadal są aktywni, reprezentując swoją ojczyznę na arenie międzynarodowej. Tymczasem uzyskaliśmy informację, że drużyna radomska, znana również jako Wojskowi, planuje rozpocząć przygotowania do nadchodzących rozgrywek w połowie sierpnia.

Do drużyny prowadzonej przez trenera Pawła Woickiego, który będzie odpowiedzialny za kierowanie zespołem w sezonie 2023/2024, dołączyło dwunastu nowych graczy. Jest to bezpośredni efekt rewolucji kadrowej, którą zarząd Czarnych postanowił przeprowadzić po zakończeniu ostatniego sezonu. Warto dodać, że tylko dwójka zawodników utrzymała swoje miejsce w składzie – kapitan Michał Ostrowski oraz libero Maciej Nowowsiak.

Z kolei pozostali zawodnicy tacy jak: Damian Schulz, Daniel Gąsior, Wiktor Nowak, Matt West, Sebastian Warda, Bartłomiej Lemański, Timo Tammemaa, Paweł Rusin, Piotr Łukasik, Bartosz Firszt, Mateusz Masłowski oraz Mauricio Borges, po wywiązaniu się z ich kontraktów pożegnali się z klubem z Radomia.