Razem Rozkodujmy Afazję: Zapowiedź kolejnego spotkania dla rodzin z afazją w Radomiu

Stowarzyszenie Razem Rozkodujmy Afazję, które angażuje się w pomoc i wsparcie dla rodzin borykających się z problemem afazji u dzieci, zapowiada swoje najbliższe spotkanie. To ważne wydarzenie odbędzie się 30 września w historycznym budynku Kamienicy Deskurów, położonym w sercu Radomia. Spotkanie obejmować będzie różnorodne zajęcia, skierowane zarówno do dorosłych jak i dzieci. Chcesz dowiedzieć się więcej? Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje.

Kolejne w planach spotkanie organizowane przez to aktywne Stowarzyszenie ma miejsce raz na miesiąc i jest okazją do wymiany doświadczeń oraz zdobywania wiedzy na temat afazji. Każde tego typu spotkanie trwa około 4 godziny, co daje możliwość intensywnej interakcji i wszechstronnego zaangażowania. Do chwili obecnej przeprowadzono już kilka takich spotkań, które cieszyły się dużą popularnością.

Następne spotkanie w Kamienicy Deskurów w Radomiu już 30 września jest wyjątkowo istotne. Rozpocznie się ono o godzinie 11.00 i odbędzie się pod egidą VII Dnia Osób z afazją rozwojową, co dodatkowo podkreśla jego znaczenie. To nie tylko spotkanie, ale także część szerszych obchodów skoncentrowanych na problemach osób dotkniętych tą rzadką chorobą.