Sportowe spotkanie w przedszkolu – rzecznik prasowy, kierownik zespołu i piłkarz Radomiaka Radom odwiedzili swoich najmłodszych fanów

Publiczne Przedszkole numer 4 w Radomiu miało niedawno okazję gościć trzech wyjątkowych gości. Damian Markowski, rzecznik prasowy klubu Radomiaka Radom, Filip Świerczyński, kierownik zespołu, oraz Jakub Snopczyński, jeden z piłkarzy, spotkali się z najmłodszymi kibicami zielono-czarnych.

Podczas spotkania przeprowadzili oni krótką lekcję, podczas której opowiadali o tym, jak prowadzić zdrowy, sportowy tryb życia oraz jak wygląda codzienna praca w klubie sportowym. Najmłodsi fani drużyny słuchali ich opowieści z ogromnym zainteresowaniem, a ich twarze rozświetlone były ciekawością i entuzjazmem – jak przyznał Damian Markowski, który od bieżącego sezonu pełni również rolę spikera klubu.

Wizytę reprezentantów Radomiaka Radom uświetniła mała niespodzianka dla przedszkolaków. Otrzymali oni plakaty z autografami zawodników pierwszej drużyny i zostali zachęceni do przychodzenia na mecze domowe swojej ulubionej drużyny. Dzieci, z kolei, nie pozostały dłużne i wręczyły specjalnie przygotowane przez siebie dyplomy dla przedstawicieli klubu.