Stadion Radomiaka Radom: przetarg na budowę dwóch trybun z ośmioma ofertami

Złożono w sumie osiem propozycji w odpowiedzi na przetarg dotyczący budowy dwóch trybun na radomskim stadionie Radomiaka, położonym przy ulicy Struga. Z otrzymanych ofert jedynie dwie mieszczą się w założonym budżecie przeznaczonym na realizację tego projektu. Obecnie, w Urzędzie Miejskim trwają prace nad analizą złożonych dokumentów.

Właśnie trwa proces wyboru firmy, która zostanie powierzona zadaniem budowy dwóch dodatkowych trybun na stadionie Radomiaka Radom, zlokalizowanym przy ulicy Struga. Planowane konstrukcje mają powstać od strony ulic Zbrowskiego i Jordana. Miasto rozpatruje aktualnie oferty, które wpłynęły w odpowiedzi na ogłoszony przetarg.

– Złożono łącznie osiem propozycji, jednak tylko dwie mieszczą się w ramach zaplanowanego przez nas budżetu na ten cel. Propozycja firmy Betonox Construction to koszt rzędu 39 milionów 590 tysięcy złotych, natomiast Arbud Investment oferuje realizację zadania za kwotę bliską 44 milionów 100 tysięcy złotych – podkreśla prezydent Radomia, Radosław Witkowski.