Trzeci Charytatywny Motopiknik w Radomiu z atrakcjami i wsparciem dla lokalnego dziennikarza

W Radomiu odbędzie się już niedługo III Charytatywny Motopiknik, który przyciągnie miłośników motoryzacji oraz tych, którzy chcą wesprzeć działania charytatywne. Wśród atrakcji tego wydarzenia znajdą się wystawy różnorodnych pojazdów, pokazy umiejętności kulturystów i możliwość skosztowania potraw z foodtrucków. Dodatkowo, uczestnicy będą mogli włączyć się w pomoc mieszkańcowi Radomia – Jakubowi Białczakowi, dziennikarzowi, który potrzebuje środków na dalszą rehabilitację po doznaniu udaru dwa lata temu.

Impreza planowana jest na parkingu przy Centrum Handlowym M1, a jej start zaplanowano na godzinę 12. Uczestnicy będą mogli między innymi podziwiać wystawę samochodów klasycznych, tuningowanych, sportowych, amerykańskich oraz motocykli. Ponadto, organizatorzy przygotowali ekspozycję modeli zdalnie sterowanych RC, dmuchańce dla najmłodszych oraz konkursy i licytacje. Warto dodać, że będzie również okazja do oddania krwi w specjalnie przygotowanym punkcie między godziną 11:30 a 16.

W trakcie motopikniku zbierane będą też fundusze na dalszą terapię Jakuba Białczaka, który w wyniku udaru, jaki doznał dwa lata temu, musi nadal przechodzić drogą rehabilitację. Wydarzenie to będzie doskonałą okazją do połączenia pasji motoryzacyjnych z działaniem na rzecz potrzebującego wsparcia mieszkańca Radomia.