Wieczorna podróż Patrolu ESC – od restauracji do myjni

W ostatni piątkowy wieczór lipca, dokładnie 28., Patrol ESC ma w planach wizytę w Radomiu. Nasz pierwszy cel to znana restauracja LISIA NORA, zlokalizowana przy placu Konstytucji 3 Maja 3, niegdyś popularny Hotel Europa. Planowany czas przyjazdu oscyluje w granicach 19:30 – 20:00.

Podczas naszej wizyty w LISIEJ NORZE, uczestnicy mogą liczyć na prawdziwie imprezowy nastrój. Patrol ESC gwarantuje znakomitą zabawę, muzykę grane na pełnej głośności i mnóstwo gadżetów. Dodatkowo, przeprowadzimy różnego rodzaju konkursy z atrakcyjnymi nagrodami i zapewnimy obecność smacznej wyżywienia. Ale to nie wszystko! Oprócz gadżetów czeka na Was możliwość zdobycia darmowej pizzy i karnetów na śniadania.

Jednakże, nasze piątkowe plany nie kończą się na wizycie w Lisiej Norze. Po opuszczeniu restauracji ruszamy dalej – do X-CAR WASH, czyli jednej z kilku myjni samochodowych w Radomiu. Myjnię można odnaleźć pod adresem Kielecka 80. Spodziewajcie się nas tam około godziny 21:00-21:30.

Załoga Patrolu ESC nie przyjeżdża do myjni bez powodu. Każdy, kto odwiedzi nas w X-CAR WASH będzie miał szansę umyć swój samochód za darmo! Dodatkowo, dla zgromadzonych osób przygotowaliśmy kiełbaski z grilla – również zupełnie gratis!