Wielkie otwarcie nowego obiektu sportowego w Radomiu

Po długim oczekiwaniu, dla miłośników sportu w Radomiu nastał wyjątkowy dzień. Właśnie dziś ma miejsce inauguracja działalności nowo powstałego stadionu piłkarskiego. To nowoczesne centrum sportowe może pochwalić się możliwością przyjęcia na swoje dwie zadaszone trybuny ponad 8300 entuzjastycznych kibiców.

Stadion został starannie zaprojektowany i wyposażony w najnowsze technologie. Mamy tutaj do czynienia z podgrzewaną płytą boiska oraz wydajnym systemem oświetleniowym. Dzięki temu, mecze mogą być rozgrywane niezależnie od pory dnia czy nocy, a także umożliwia to przeprowadzanie transmisji telewizyjnych dla tych, którzy nie mogą osobiście uczestniczyć w wydarzeniach na stadionie.

Jakże zaskakujące jest to, że pierwszym oficjalnym wydarzeniem, które odbędzie się na tym stadionie, nie będzie sierpniowy mecz drużyny Radomiaka. Wręcz przeciwnie, dzisiejszy dzień zostanie uświetniony przez turniej dziecięcy w piłkę nożną. Zawody planowane są na godzinę 12:00.

Na boisku pojawią się młodzi zawodnicy – blisko trzysta sześciolatków i ośmiolatków staną do rywalizacji. To oni będą mieli zaszczyt zainaugurować grę na nowym, świetnie wyposażonym stadionie.