Wypadek drogowy w Radomiu: zderzenie seat-a i volkswagena na ulicy Lubelskiej

W poniedziałek 17 kwietnia na ulicy Lubelskiej w Radomiu doszło do wypadku, w którym jedna osoba odniosła obrażenia. Na skutek zderzenia dwóch samochodów osobowych, ruch na ulicy nie uległ zakłóceniom.

Wypadek miał miejsce około godziny 6:50, a zaistniałe zdarzenie zostało potwierdzone przez sierżant sztabową Dorotę Wiatr-Kurzawę z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Radomiu. W kierunku lotniska poruszał się seat ibiza prowadzony przez 35-letnią kobietę, kiedy to z drogi podporządkowanej wyjechał volkswagen passat, którego kierowcą był 20-letni mężczyzna.

W wyniku tego zdarzenia oba pojazdy uległy wypadkowi, a wszelkie dowody wskazują na to, że sprawcą jest młody kierowca volkswagena – informuje sierżant Dorota Wiatr-Kurzawa.

Po zdarzeniu na miejsce wezwano funkcjonariuszy radomskiej drogówki, a także karetkę pogotowia. Kobieta prowadząca seat-a skarżyła się na doznanie obrażeń w wyniku zderzenia i została przewieziona do szpitala. Zarówno 35-letnia kobieta, jak i 20-letni mężczyzna byli trzeźwi podczas wypadku.