XIII Międzynarodowy Festiwal Artystów Ulicznych i Precyzji w Radomiu – zapowiedź wydarzenia

Pierwszy weekend czerwca w Radomiu będzie niezwykle kolorowy i pełen artystycznych wydarzeń. W dniach 1 i 2 czerwca, miasto to stanie się areną XIII Międzynarodowego Festiwalu Artystów Ulicznych i Precyzji. W tym roku organizatorzy przygotowali dla publiczności wiele nowości.

Podczas pierwszego weekendu czerwca, deptak w Radomiu zamieni się w prawdziwe artystyczne centrum. Kuglarze, żonglerzy, iluzjoniści, połykacze ognia i akrobaci to tylko niektóre z atrakcji, które będą czekały na odwiedzających. Artyści z różnych stron świata – m.in. ze Stanów Zjednoczonych, Chile i Hiszpanii – zaprezentują swoje umiejętności podczas tego festiwalu. To wydarzenie stało się już stałą pozycją w kalendarzu najważniejszych imprez odbywających się w Radomiu, co potwierdza rosnąca z roku na rok frekwencja.

Katarzyna Kalinowska, wiceprezydent Radomia, z dumą podkreśliła, że jest to już trzynasta edycja Międzynarodowego Festiwalu Artystów Ulicznych i Precyzji, którego miasto jest współorganizatorem. To spektakularna impreza skierowana do całych rodzin – mówi wiceprezydent. – Zapraszam serdecznie wszystkich mieszkańców Radomia oraz okoliczne społeczności, aby spędzić ten weekend razem z nami, obiecuję, że będzie wiele się działo – zapewniała.