Zatrzymanie poszukiwanego mieszkańca powiatu radomskiego przez policję

Do zatrzymania 39-letniego mężczyzny, który ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości, doszło za sprawą funkcjonariuszy z Komisariatu III Policji w Radomiu. Mężczyzna ten był poszukiwany za różne przestępstwa, w tym kradzieże i rozbój. Na jego trop wydano aż 6 listów gończych oraz dwa zarządzenia o ustaleniu miejsca pobytu. Po zatrzymaniu, zamieszkały w powiecie radomskim mężczyzna został umieszczony w areszcie śledczym na około 5 lat.

39-latek będący mieszkańcem powiatu radomskiego przez dłuższy czas skrywał się przed organami ścigania. To się jednak zmieniło, kiedy działający w Komisariacie III Policji w Radomiu funkcjonariusze namierzyli jego lokalizację. Zostali oni poinformowani o zbrodniach, za które poszukiwany jest 39-latek – rozbój i kradzieże znajdowały się wśród nich. Informacje te były zawarte w sześciu listach gończych i dwóch zarządzeniach o ustaleniu miejsca pobytu, które wydały Sądy Rejonowe w Radomiu, Kielcach i Puławach.

39-letni mieszkaniec powiatu radomskiego, po zatrzymaniu, trafił do aresztu śledczego. Tam spędzi blisko 5 lat, wykonując wyrok pozbawienia wolności.