Wypadek na skrzyżowaniu ulicy Lubelskiej i alei Wojska Polskiego: dwa samochody uczestniczyły w kolizji

Na wiadukcie przy skrzyżowaniu ul. Lubelskiej i al. Wojska Polskiego doszło do kolizji między dwoma pojazdami. Jeden z nich nie utrzymał pozycji na drodze i został zepchnięty na stok.

Zwarcie miało miejsce w poniedziałkowy poranek, około 9.30. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez Justynę Jaśkiewicz, rzeczniczkę Komendy Miejskiej Policji w Radomiu, samochód osobowy marki Audi jechał ulicą Lubelską od strony bazy wojskowej. Kiedy auto znalazło się na wiadukcie, zostało uderzone przez van volkswagen transportera. Wstępne ustalenia sugerują, że kierowca volkswagena mógł wymusić pierwszeństwo przejazdu. Następstwem tego uderzenia było to, że audi opuściło jezdnię i zakończyło swój bieg na zboczu wiaduktu.

– Od policjantów będących na miejscu zdarzenia otrzymaliśmy informacje, że trzy osoby zostały sprawdzone przez ekipy medyczne – mówi Justyna Jaśkiewicz. Na ten moment nie jest jeszcze jasne, czy osoby te po wstępnych badaniach zostaną wypuszczone, czy trafią do szpitala na dalsze obserwacje.