25-letni mężczyzna bez prawa jazdy dachował samochodem w Radomiu

Zdarzenie na drodze, które miało miejsce 8 marca 2024 roku, zgłoszono policji przed godziną ósmą rano. Miał w tym udział młody mężczyzna, który prowadził samochód marki BMW na ulicy Grzecznarowskiego w Radomiu, ale nie posiadał prawa jazdy.

Podczas jazdy stracił on kontrolę nad swoim pojazdem, przez co doszło do zderzenia z latarnią i ostatecznie do przewrócenia auta na dach. Policja Radomia została poinformowana o tej sytuacji przez mężczyznę, który był świadkiem całego zdarzenia – relacjonuje pani Justyna Jaśkiewicz z Komendy Miejskiej Policji w Radomiu.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia, funkcjonariusze potwierdzili, że 25-letni kierowca BMW nie jest posiadaczem prawa jazdy. Został on następnie przetransportowany do najbliższego szpitala w celu przeprowadzenia badań i oceny jego stanu zdrowia.

Justyna Leszczyńska, rzeczniczka radomskiej policji, informuje, że zostanie skierowany wniosek do sądu o ukaranie tego mężczyzny. Równocześnie dodaje, że tego rodzaju zdarzenia są przypomnieniem dla wszystkich kierowców o konieczności przestrzegania przepisów drogowych i dostosowywania prędkości do panujących warunków na drodze.