Wypadek na ulicy Grzecznarowskiego powoduje znaczne utrudnienia w ruchu

Na ul. Grzecznarowskiego, w pobliżu tunelu, doszło do niebezpiecznego zdarzenia drogowego. Samochód osobowy marki BMW dachował, co spowodowało dużą korekcję w miejscu incydentu. W rezultacie zobligowane do jazdy objazdami autobusy miejskie przyczyniają się do jeszcze większych utrudnień dla kierowców.

Do tej kraksy doszło w czwartkowe popołudnie, 8 marca, przed godziną ósmą rano. Jak wynika z relacji policji, 25-letni mężczyzna kierujący BMW jechał w stronę Ustronia. Podczas przejazdu uderzył swoim autem w latarnię i w ten sposób spowodował jego dachowanie. Jak podaje Justyna Jaśkiewicz z radomskiej komendy policji, mężczyzna nie był posiadaczem prawa jazdy. Na szczęście dla kierowcy, nie doznał on poważniejszych obrażeń ciała. Teraz, na skutek tego zdarzenia, został skierowany wniosek o ukaranie go przez sąd.

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji w Radomiu poinformował o czasowym zmienieniu trasy dla autobusów wielu linii, na skutek wypadku. Objazdy ulicami Śląską, Kolejową, Czarną, Pallotyńską, Młodzianowską, 1905 Roku i Dowkontta dotyczą autobusów linii numer 3, 6, 9, 11, 19, 23, 25 oraz 27. Autobusy te będą kursowały tymi objazdami aż do odwołania. Przy czym warto zaznaczyć, że nie są pomijane żadne regularne przystanki na tych trasach. Kierunek jazdy tych autobusów prowadzi do Dworca Głównego PKP.