Antalya Kebap Radom przenosi swoją siedzibę na ulicę Żeromskiego

Antalya Kebap Radom, cieszący się dużą popularnością wśród mieszkańców miasta, po wielu latach działalności decyduje się na zmianę lokalizacji. Dogan Sukru, szef kuchni i właściciel lokalu, zaprasza na wyśmienite kebaby, które serwuje od lat. Restauracja w nowym miejscu oficjalnie otworzy swoje drzony 7 grudnia, a jej nowy adres to ulica Żeromskiego 7.

Lokal Antalya Kebap w Radomiu nieprzerwanie działa już od 15 lat. Dotychczas funkcjonował przy placu Jagiellońskim 8, w budynku Domu Seniora. Na przestrzeni tych lat zdobył rzeszę wiernych klientów, którzy wracają po tortille i kebaby w chrupiących bułkach, serwowane również na talerzu lub w formie kebabox’u. Dodatkowo oferuje pitę czy kapsalon. Te wszystkie dania nadal będą dostępne po przeprowadzce do nowego miejsca przy ulicy Żeromskiego, naprzeciwko kościoła bernardynów.

Dogan Sukru, właściciel i kucharz restauracji Antalya Kebap Radom podkreśla korzyści płynące z przeniesienia lokalu. Zapewnia, że nowa lokalizacja to nie tylko szansa na lepszą obsługę klientów dzięki większej przestrzeni, ale również korzystniejsze położenie.