Aquapark po remoncie szykuje się na otwarcie

Aquapark Radom przy ulicy Chrobrego prawdopodobnie już na początku wiosny otworzy swoje podwoje dla pierwszych gości. Trwają prace wykończeniowe w strefie Fitness & Wellness. Uzyskaliśmy zdjęcia nowych wnętrz i wyglądają one dość luksusowo. Zobaczcie, co Aquapark Radom ma do zaoferowania.

Od 2020 roku miejsce jest zamknięte, jednak nie oznacza to, że nie ma tam żadnej działalności. Właściciel czyni przygotowania do jego ponownego otwarcia. Zakończył się remont strefy Fitness & Wellness, gdzie sauna, siłownia, szatnie i recepcja, zostały wykonane na nowo.

Obecnie finalizowana jest adaptacja i aranżacja pomieszczeń, tak aby można było zaprezentować klientom najnowocześniejszy obiekt w Radomiu – powiedziała Karolina Połowińska z Aquaparku Radom.

Operator Fitness & Wellness, Endorfina Platinum, planuje rozpocząć działalność na przełomie marca i kwietnia.

Aqupark Radom przeszedł pełną metamorfozę swojej siłowni/fitness. Ta nowo zaprojektowana przestrzeń znajduje się na dwóch piętrach i składa się z jedenastu różnych miejsc do ćwiczeń. Ponadto strefa wellness przeszła całkowitą modernizację, dając klientom możliwość skorzystania z chwil komfortu i wypoczynku. Basen przy ulicy Struga jest obecnie remontowany, ale nie ma jeszcze oficjalnej daty, kiedy zostanie otwarty dla publiczności.